NEST / Aktualijos

Tik tikrovę atitinkančios žinios gali mums sudaryti prielaidas išvengti klaidų.

Nors nesu linkęs pasitikėti viešai žiniasklaidoje skelbiamais duomenimis, tačiau sprendžiant pagal atsiliepimus man artimoje aplinkoje, tikrai apčiuopiama Lietuvos gyventojų dalis pakluso neatsakingam raginimui skiepytis neištirtomis vakcinomis. Pagal prigimtinių žmogaus teisių nuostatas, tai yra prilygintina ir vertintina kaip nusikaltimas atliekant tyrimus su gyventojais. Tačiau pateikus tokius kaltinimus  

Kokios aplinkybės, asmeniniai Gedimino Šimkaus bruožai ir įgūdžiai privertė suabejoti kandidatu net du „demokratiniu būdu“ išrinktuosius vykdyti Tautos valią?

126 žvejų asociacijos, klubai ir įmonės kreipėsi į 141 seimūną dėl verslinės žvejybos uždraudimo Kuršių mariose bei Lietuvos vidaus ežeruose ir upėse.

Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos vardu norime pareikšti, kad viešumoje pasirodžiusi informacija apie galimus šeimų organizacijų ryšius, grindžiant vien tuo faktu, kad NŠTA atstovai dalyvavo renginyje, kur dalyvavo ir Rusijos atstovai. LRT paprašius išspausdinti atsakymą, kol kas atsakymo negavome. Todėl atsakymas buvo išsiųstas kitiems portalams ir pridedamas Seimo nariams susipažinimui. 

Aš supratau, kad tai yra valdomas biologinis ginklas, nes kai kas nors tik paskelbdavo duomenų įrodančių, kad tai biologinis ginklas, tai juos tuoj pat cenzūra pašalina”, — sakė ji praėjusį mėnesį interviu  laikraščiui „The New America“.

Lietuvos Visuomenės Taryba ir signataras Zigmas Vaišvila prisijungė prie SUSITELKIMO
kreipimosi į Lietuvos Vyriausybę dėl valstybės masto ekstremalios situacijos neatidėliotino
atšaukimo ...

Dėkui Algimantui Rusteikai, jis atkreipė Lietuvos bendruomenės dėmesį į tam tikrų "asabų" siūlymą mūsų vaikus pradėti pratinti prie narkotikų. 

Savanaudiškumas, pasitikėjimas, ištikimybė, naivumas ... Visa tai gyvenimo dedamosios, o jų deriniai - mūsų patirtis. Svarbu kokias išvadas mes padarome ir kaip nuo to keičiasi ketinimai, veiklos būdai. 

Praėjus vos valandai nuo Baideno inauguracijos, PSO pripažino siaubingą melą – PGR testų melagingumą!

Kai šlalį užklupusią negandą viešoje erdvėje "oro drebinimais" mėgina įveikti visi kas netingi, tik ne tos srities žinovai, nevalia našių žinių ir patarimų tenka žvalgytis svetur. Nobelio premijos laureto, profesoriaus Suharito Bhakdi pranešime apie Covid-19 prigimtį, gyvasties būdą ir silpnybes glūdi daug mums svarbių atsakymų, su kuriais verta susipažinti prieš apsisprendžiant dėl vakcinų nuo jos naudojimo.

Tags

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31