NEST / Aktualijos

Ar toks jau baisus nelabasis, kaip jį paišo?

Neeilinio, 2020-03-25 elektroninėje erdvėje įvykusio posėdžio metu, Lietuvos visuomenės tarybos valdyba nusprendė, kad būtina sudaryti "Visuomenės ekstremaliųjų situacijų komisiją" ir "Visuomenės ekstremaliųjų situacijų operacijų centrą". Šis sumanymas skiriamas visiems sąmoningiems Lietuvos valstybingumą branginantiems piliečiams ir susivienijimams.

      Vos kelias dienas atgal viešinome signataro Zigmo Vaišvilos pranešimą spaudai dėl nuožmaus ir atvirai abejotino teisėtumo persekiojimo. Tolimesnė įvykių eiga byloja apie tai, kad prokuratūros tarnautojai ne šeip sau jaučiasi nekukliai, kai vykdydami "politinį užsakymą" Zigmo Vaišvilos asmenyje "įsitaisė rakštį minkštojoje", o blaškosi beviltiškose konvulsijose, mėgindami "nuryti užsiskersavusią ašaką". O galėtų ryžtingai atsikosėti ir garbingai atsiprašyti.

Pirmosios, po nepriklausomybės paskelbimo nuo Tarybų sąjungos, privačios advokatų įmonės sąvininkas Lietuvoje, teisininkas, nenuilstantis visuomenininkas ir galop eilėraštininkas Jonas Ivoška jau ilgai puoselėja sumanymą sukurti "Pilietinės visuomenės sąjungą". Mūsų prašymu ir šiek tiek pritaikius nūdienos aplinkybėms tautostaryba.lt tinklapiui buvo pateiktas veiklos tvarkos ir ketinimų esmės apibūdinimo turinys, kurį ir siūlome panagrinėti bei pateikti savo mintis, pastabas, pataisas.

Nuožmus Lietuvos nepriklausomybės akto signataro Zigmo Vaišvilos persekiojimas nesibaigia. Vakar tautostaryba.lt redakcija gavo eilinį pranešimą spaudai apie "garbingu" prokurorų veiksmus pasitinkant nepriklausomybės atkūrimą.

Pranešimo turinys pateikiamas be pataisymų ir pakeitimų.

Tags

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31