NEST / Aktualijos / Dalinkitės patirtimi

Dalinkitės patirtimi

Tik tikrovę atitinkančios žinios gali mums sudaryti prielaidas išvengti klaidų.

Nors nesu linkęs pasitikėti viešai žiniasklaidoje skelbiamais duomenimis, tačiau sprendžiant pagal atsiliepimus man artimoje aplinkoje, tikrai apčiuopiama Lietuvos gyventojų dalis pakluso neatsakingam raginimui skiepytis neištirtomis vakcinomis. Pagal prigimtinių žmogaus teisių nuostatas, tai yra prilygintina ir vertintina kaip nusikaltimas atliekant tyrimus su gyventojais.

Tačiau pamėginus pateikti taip apipavidalintus-surašytus kaltinimus stropiems "pilietiškai pilietiškiems" vykdytojams netruktume sulaukti aršaus puolimo ir dangstymosi sąmoningu gyventoju apsisprendimu. Dėje reikia pripažinti, kad ši aplinkybė atitinka tikrovę. Kitas klausimas kas ir kaip suklaidino pasiryžusiuosius savanoriškai dalyvauti šiame tyrime?

Kyla ir aibė kitų klausimų ... Tik šį kartą ne ape tai, nors ir su ketinimu pasekmėje atsakyti į daugelį iš jų.

Ar pavyks tai padaryti, ar ne visų pirma priklauso nuo Jūsų, gerbiami lietuvičiai, valios. Nuo Jūsų valios dalintis savo žiniomis, patirtimi ir įgūdžiais su sąmoningais ir išmintingais piliečiais.

https://tautostaryba.lthttps://vartotojai.eu , http://vartotojuskundai.lt , https://susitelkimas.lt kviečia nelikti abejingais, stebėti savo aplinką ir teikti duomenis apie šio nusikalstamo tyrimo eigą.

Tinklapio tautostaryba.lt apklausa.  Apklausos apibendrinimas bus atnaujinamas kiekvieną savaitę.

Šie duomenys ir žinios leis mums susidaryti tikrovę atitinkantį esamos padėties suvokimą.

Remiantis nuostata, kad: valstybės tarnybos yra didžiausias viešojo valdymo paslaugos tiekėjas mokesčių mokėtojams, o mokesčių mokėtojai yra didžiausias viešojo valdymo paslaugų vartotojas, nusiskundimus dėl nekokybiškai suteiktų paslaugų prašome teikti čia: http://vartotojuskundai.lt/skundo-pateikimas .

Mažai tikėtina, kad Jūsų nusiskundimo arba atsiliepimo apibendrinti duomenys iš šio tinklapio https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/nrv , kuris priklauso Lietuvos Sveikatos ministerijos žinybai pasieks viešą erdvę, tačiau prašom sugaišti dalį brangaus Jūsų laiko ir jam. Lašas po lašo savo darbelį padaro.

Žinom, vadinasi esam pasirengę.

Iš anksto esame dėkingi už dalyvavimą apklausoje.

Komentarai

Log in or create a user account to comment.

Tags

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30