NEST / Aktualijos / Mokslininko epidemiologo, infekcionisto samprotavimai, išvados, patarimai

Mokslininko epidemiologo, infekcionisto samprotavimai, išvados, patarimai

Mokslininkas epidemiologas,  infekcionistas, mikrobiologijos specialistas. 2020.08.08

 

Kai mes ko nors bijom, baimės jausmas įjungia biochemines reakcijas, išjungia logiką, racionalų mąstymą, sveiką nuovoką. Ką daryti? Profesoriai ištyrė SARS-Kov 2 ir  davė išsamius paaiškinimus. Mums liko tik pasidalinti šiomis žiniomis. Žinios duoda duoda aiškumą, tvirtumą, įsitikinimą.

 

Profesoriaus Suharito Bhakdi pranešimas, vaizdo įrašas vokiečių kalba

https://youtu.be/-eR1j9vqKi8

https://yadi.sk/d/I3hWxJhz_k6dfA

 

Paaiškinimai: SARS-CoV-2 yra naujo tipo koronavirusas,

yra žinoma apie 100 rūšių ir jie visi sudaro koronavirusų šeimą.

COVID-19 - liga, kurią sukelia naujo tipo koronavirusas. Yra daugybė simptomų, bet nėra nei vieno konkretaus, kuris jį išskirtų nuo kitų kvėpavimo takų infekcinių ligų.

 

Imunitetas prieš SARS-KoV-2

 

2020 metų birželio pradžioje Merkel vyriausybė paskelbė pandemiją ir pasakė, kad koronavirusas baigsis tik tada, kai bus vakcina nuo COVID-19. Dabar tampa aišku, kad tai – globalaus skiepijimo kampanija. Jau užsakyta keli šimtai milijonų vakcinos dozių ES vyriausybės, skirtų ES šalims. Vokietija jau sumokėjo už 45 mln šios vakcinos dozių. Vėlesniais šių ir kitų metų mėnesių mėnesiais daugelis Vokietijos gyventojų užduos klausimą - ar turėčiau paskiepyti šia vakcina. Tūkstančiams gydytojų įdomu, ar jie nori skiepyti savo pacientus. Ir gyventojams, ir gydytojams nusprendėme suteikti jums informaciją apie imunitetą ir vakciną nuo COVID-19, pagrįstą tik moksliniais įrodymais be spekuliacijos.

Šis pristatymas skirtas absoliučiai visoms Žemės tautoms. Tiems, kurie nori sužinoti, kas yra SARS-CoV-2, COVID-19, kas yra imunitetas ir ar reikia skiepytis. Aš visada pasisakiau už skiepus, kurie buvo tikrai veiksmingi. Bet mano pozicija dėl skiepijimo neturi nieko bendra su dabartine situacija.

Todėl šiandien kalbėsime apie imunitetą ir skiepijimą nuo COVID-19.

Imunitetas nuo visų koronavirusų pagrįstas 2 apsaugos strategijomis. Tai, ką jums dabar sakau, nėra mano asmeninė nuomonė - ji yra tokia parašyta imunologijos knygose.

1-oji strategija: apsauga antikūnais. Antikūnai yra molekulės, kurioms jungiantis su tam tikromis koronaviruso dalimis, blokuojama viruso galimybė patekti į ląstelę. Pavadinkime šiuos blokus spynomis ir kai visus užraktus blokuoja antikūnai, tada virusas paprasčiausiai

neturi įėjimo į ląstelą. Tai yra pirmoji imuninės sistemos gynybinė reakcija,kai virusas patenka į organizmą. Jei viruso kiekis yra mažesnis nei antikūnų, tada infekcija nevyksta - visi virusai yra užblokuoti. Jeigu virusų ir antikūnų skaičius yra vienodas, tada infekcija nevyksta, nes visi

virusai yra užblokuoti. Jei į organizmą pateko virusų kiekis didesnis nei antikūnų, tada ta dalis, kuriai nepakako antikūnų, pradės skverbtis į kūno ląsteles, ir mes stebime infekcijos simptomus. Taigi į ląstelę  prasiskverbė koronavirusas ir pradeda joje daugintis. Ląstelė tampa koronaviruso reprodukcijos gamykla. Tada viruso dauginimosi pasekmėje ląstelėje surinktos genetinės viruso šiukšlės, iš ląstelės pro tarpląstelinę erdvę pašalinamos ir susirenkia ant ląstelės paviršiaus.

Tuo pačiu metu suveikia antrasis imuninės sistemos gynybos mechanizmas -

suaktyvinami ir paleidžiami T-limfocitai, kurie yra mokomi atpažinti ir sunaikinti užkrėstas kūno ląsteles. Tai yra imuniteto reakcija į patekusį patogeną. Gynybos strategija antikūnų dėka yra labai paprasta. Yra daugybė skirtingų antikūnų, kurie jungiasi prie tam tikrų  viruso dalių. Bet mūsų atveju svarbu tik tie antikūnai, kurie gali blokuoti šiuos procesus.Tik šie antikūnai apsaugo ląstelę nuo viruso, kiti gi antikūnai koronaviruso atveju neturi jokio apsauginio vaidmens.

Todėl, tikrinant antikūnų kiekį kraujyje, turime atsižvelgti:

1. Jei asmuo neturi arba yra nepakankamas antikūnų kiekis, tai nereiškia, kad imuninė sistema nesusidūrė su šiuo sukėlėju ir kad kūnas nėra apsaugotas. Kuo sunkiau užsikrėtęs suserga, tuo daugiau antikūnų gaminasi, kuo lengvesni ligos simptomai arba jų iš viso nėra, tuo mažiau gaminami antikūnų.

2.  Jei yra antikūnų, tai dar automatiškai nereiškia, kad asmuo turi stiprų imunitetą nuo šio viruso ir tai nereiškia, kad jis  negali užsikrėsti. Nes skaičiuojami visi antikūnai kraujyje, o ne tik specifiniai.

3. Kraujyje koronavirusų antikūnų tyrimas neduoda aiškaus ir konkretaus atsakymo, ar kūnas apsaugotas nuo koronaviruso, ar ne.

Antrasis imuninės sistemos gynybos mechanizmas yra per T-limfocitus.

T limfocitai atpažįsta viruso baltymo dalis, kurios tarsi genetinės šiukšlės atsiranda, kai virusas dauginasi ląstelėje. Šios šiukšlės pašalinamos savaime į ląstelės paviršių. T limfocitai atpažįsta šias genetines šiukšles. O tai reiškia, kad T-limfocitai yra specifiniai, jie mokėsi atpažinti koronavirusų šeimą per, kuri susideda iš 100 jau žinomų rūšių, visą savo gyvenimą.Taigi yra T-limfocitų,

Specifinių tik koronavirusams, yra specifinių T-limfocitų tik gripo virusams, rinovirusams ir kt. Tai tarsi gerai parengtų specialiųjų pajėgų komandos. Ir tai yra įgyto specifinio imuniteo prasmė, būtent specifinių T-limfocitų buvimas. T-limfocitai turi specifinę ir ilgalaikę atmintį.

Klausimas: kuris iš apsaugos mechanizmų vaidina lemiamą vaidmenį? Koronavirusas? Antikūnai ar T-limfocitai?

Antikūnai blokuoja viruso tam tikras vietas ir taip blokuoja paties viruso patekimą į ląstelę. Bet jei virusas jau pateko į ląstelę, tada svarbūs tampa T-limfocitai, kurie suranda ir užmuša užkrėstas ląsteles.

Kiek veiksminga yra apsauga nuo antikūnų?

Kaip jau minėta, viskas priklauso nuo blokuojančių antikūnų kiekio. Jei jų yra pakankamai, apsauga yra pakankama, jei jų kiekio nepakanka, tada apsauga yra nepakankama ir neišvengiama infekcija.

Todėl mes negalime tik dėl antikūnų buvimo ar nebuvimo mėginiuose teigti, ar yra imunitetas koronavirusui, ar ne.

Todėl pati idėja sukurti imuninius pasus antikūnų buvimui ar nebuvimui yra absurdas. Antikūnų apsauga yra laikina, nėra nuolatinė.

Specifika: per organizmą užsikrėtus virusu, imunine sistema sintetina daug antikūnų, tačiau po 2-3 mėnesių antikūnų skaičius smarkiai sumažėja. Tačiau atmintis apie virusą saugoma T-limfocituose.

Todėl imuninis pasas, apie kurį kalba visos vyriausybės, visiškai negali pasakyti apie imunines sistemos būkle, vien remiantis antikūnų prieš SARS-CoV-2 trūkumu, ar nebuvimu.

Mes prieiname išvadą, kad nėra jokios prasmės įvesti imuninį pasą.

Dėl apsaugos per antikūnus, mes skiepijamės gripu, bet gripo virusų struktūrą nėra panaši į koronavirusą. Gripo viruso genomas atrodo kaip traukinių vagonai sujungti vienas su kitu per jungts. Kiekvienas vagonas gali lengvai atjungti ir pritvirtinti kur nors kitur. O jei du gripo virusai

su skirtingais genomais susitinka vienoje ląstelėje, tada gali kai kurias viruso dalis pakeisti kitomis. Lengvai atsiranda virusas su naujomis savybėmis. Todėl vakcina,

kuris kadaise buvo sukurta iš negyvų gripo virusų, buvo skirta stimuliuoti

antikūnų gamybą, siekiant užkirsti kelią viruso patekimui į ląstele ir užblokuoti naujų gripo viruso rūšių atsiradimą. Tokia buvo gripo vakcinų kūrimo idėja.

Koronavirusų struktūra nuo gripo skiriasi. Viruso dalys sujungtos tampriai, be jungčių ir nelieka galimybės pakeisti vienos genomo dalies kita, kad įvyktų viruso savybių pokyčiai.

Koronaviruso atveju svarbesni T-limfocitai ir apsauga naudojant T-limfocitus.

Darant tyrimus, einant metams pakartotinė infekcija tuo pačiu virusu, didina T-limfocitų aktyvumą.

Tai reiškia, kad per T-limfocitus esame daugiau apsaugoti nei per antikūnus. Taigi, priklausomai, kokios struktūros virusu užsikrėtėme, svarbesnė viena ar ita gynybos grandis.

Klausimas: Ar žmonės turi kryžminį imunitetą prieš SARS-CoV-2 T-limfocitų pgalba, jei jie dar niekada nesusidūrė su  nauju virusu? Ar tai galima įrodyti eksperimentiškai?

SARS-CoV-2 priklauso koronavirusų šeimai. Eksperimentiškai jau seniai įrodyta, kad dauginant įvairių koronavirusų padermių kūno ląstelės sudaro identiškas genetines šiukšles, kurios atsiranda ant ląstelės paviršiaus. Pagal šias genetines šiukšles T-limfocitai jau išmoko atpažinti koronavirusų šeimą su kuria susidurė nuolat iki šiol. Todė T-limfocitai buvo nuolat treniruojami visų koronavirusų padermių atpažinimui ir sunaikinimui. Kartoju: genetinės šiukšlės, kurios atsiranda ląstelėje reprodukuojant SARS-CoV-2 identiškos visų kitų koronavirusų padermių genetinėms šiukšlėms. Todėl T-limfocitai pg genetines šiukšles be vargo atpažįsta bet kokį koronavirusų šeimos virusą ir sunaikina

užkrėstą ląstelę. Nors T limfocitai iki šių metų dar nebuvo susidūrę su SARS-CoV-2, jie vis tiek ras ir užmuš juo užkrėstas ląsteles. Tai yra tiesa ir tai vadinama kryžminiu imunitetu.

Ar įmanoma patikrinti eksperimentiškai?

Taip, tai padarė šių metų birželį mokslininkų grupė, kuriai vadovavo Tiuringijoje profesorius Hansas Georg Remensee. Ką šie mokslininkai padarė? 2020 m. kraujo mėginiai buvo paimti iš pacientų, kuriems buvo COVID-19 simptomų (180 vnt). Kraujo mėginiai taip pat buvo paimti iš 2007-2019 m. persirgusių ir užšaldytų kraujo konservantų (185 vnt.). Iš visų šių mėginių paimti T-limfocitų ir buvo patikrinta, ar nėra T-limfocitų aktyvumo prieš SARS-CoV-2.

Rezultatas: 80 proc. visų kraujo mėginių 2007–2019 m. neturėjo antikūnų prieš SARS-CoV-2, tačiau 80 proc. atvejų patvirtintas veikliosios medžiagos buvimą prieš SARS-CoV-2 , nors tie pacientai nebuvo susitikę su SARS-CoV-2 ligos sukėlėju. Tai buvo įrodymas, kad T-limfocitai atpažino koronavirusų šeimą, nors naujasis šios šeimos atstovas jiems nebuvo pažįstamas.

2020 m. pacientų, turinčių įvairaus sunkumo simptomus, mėginiai  su antikūnais ir labai reaktyvūs T-limfocitai buvo aptikti 100 proc. Tai reiškia, kad SARS-CoV-2 infekcija atnaujino T limfocitus ir padarė juos stipresnius koronavirusų šeimos atžvilgiu.

 

Grįžkime prie statistikos Europoje.

50% užsikrėtusių SARS-CoV-2 simptomų neturėjo.

33% turėjo lengvus simptomus.

17% visų užsikrėtusiųjų turėjo vidutinio sunkumo simptomus.

Iš jų 17% - 8% buvo gydomi stacionare,

iš tų 8% - 1,3% buvo gydomi intensyviosios terapijos skyriuose.

Mirtingumas iki 70 metų be sunkių lėtinių ligų: 0,005%

Užkrėstų vyresnių nei 80 metų žmonių mirtingumas, sergant sunkia lėtine liga

liga: 1-2% . Bendras mirtingumas: 0,15–0,2%

 

1 išvada: SARS-CoV-2 sukeltas COVID-19 nėra mirtina liga, pats virusas nėra mirtinas.

2 išvada: remiantis eksperimentiškai įrodytu skerspjūviu imunitetas 85% gyventojų per T -Limfocitus yra pakankamas apsaugoti nuo SARS-CoV-2. Tai yra vadinamasis bandos imunitetas.

3 išvada: turint omenyje tai, kad 85% gyventojų jau buvo aktyvus kryžminis imunitetas koronavirusams ir SARS-CoV-2 atveju einant metams T-limfocitų aktyvumas stiprėja -  tai - karantinas ir sustabdoma visa ekonomika, socialinė veikla neatliko jokio teigiamo vaidmens, o tik padarė ekonominę ir psichologinę žalą.

 

 

Ką reikia žinoti apie skiepus.

 

Skiepai

 

1. Kartais  būna neveiksmingi, priešingu atveju – visai nebūtų infekcinių ligų...

2. Kiekvienos vakcinacijos metu būtina nuolat pasverti jos veiksmingumą ir saugumą.

Kada yra prasmė naudoti vakciną?

- jei didelis mirtingumas nuo sukėlėjo (pasiutligės ir stabligės virusuai).

- jei vakcina turi ilgalaikį apsauginį poveikį (pasiutligės virusas ir stabligė).

Pasiutligės, stabligės ir sukeliančių virusų skirtumakvėpavimo takų ligas sukeliančių virusų skirtumai yra dideli. Svarbu virusų skaičius ir toksiškumas.

Pasiutligės ir stabligės virusai yra labai toksiški ir  net minimalus viruso kiekis organizme sukelia sunkius apsinuodijimus ir mirtį.

Paskiepytas nuo stabligės ar pasiutligės, organizmas gamina antikūnus, kurie, nors ir nedideliais kiekiais, organizme išlieka daugelį metų.

Ir kai šie virusai patenka į organizmą, dažniausiai mažo antikūnų kiekio užtenka blokuoti virusą ir užkirsti kelią kūno užkrėtimui.

Paprastai virusai, sukeliantys kvėpavimo takų uždegimą yra mažai toksiški ir paprastai jie patenka į kūną dideliais kiekiais.

Kada nėra prasmės skiepytis?

1.Mažas mirtingumas (SARS-CoV-2).

2 .Mažas apsauginis vakcinos veiksmingumas.

Ar apskritai tikslinga masinė vakcinacija?  Mokslininko atsakymas – neigiamas.

 

Vakcinų analizė

 

Vakcinos skirstomos į įprastines konvekcines ir vakcinas pagal genomą. Įprastose konvekcinėse vakcinose yra nužudytų arba susilpnintų virusų arba jo dalių, ir be to, jos turi imunostimuliatorių.

Imuninės sistemos atsakas į suleistą įprastą vakciną yra antikūnų gamyba. Toks mechanizmas, kuriant tradicines vakcinas.

Genetiniu (ar baltymo) pagrindu pagamintos vakcinos veikia skirtingai. Į šias vakcinomis neįvedama viruso  dalis arba pats susilpnintas ar negyvas virusas, bet... įvedamas viruso genas.

Šis svetimas genas patenka į kūno ląsteles ir

1-      ląstelės prasideda kurti ir dauginti virusą, kurio genas buvo įvestas. Kadangi genas yra viruso baltymų molekulių kūrimo planas. O toliau, pagal vakcinos išradėjų prielaidas,

2-      kūnas turėtų pradėti gaminti antikūnus...

 

Kartu mes ištirsime, ar jų prielaida teisinga.

Iki šiol buvo ir buvo įstatymas kiekvienai eilinei vakcinai buvo privalomas vakcinos veiksmingumo ir saugumo testas.

Tai labai ilgas procesas, kartais tai trunka 5-10 metų. Kiekvienai vakcinai turi būti atlikti ikiklinikiniai ir klinikiniai tyrimai, šalutinis poveikis, kuris gali pasireikšti po daugelio metų po vakcinacijos, nes nėra vakcinos be šalutinio poveikio.

Kas tiki kad vakcinos yra saugios, yra tiesiog naivu.

 

Medicinos istorijoje mes jau turime pavyzdį, kai buvo pažeistos taisyklės bandant vakciną.Tai buvo 2009 m. Kiaulių gripo epidemijos metu. Tada, kaip  šiandien žiniasklaidos sukėlė panika Europoje, JAV,

Kanadoje. Ir daugelyje šalių buvo buvo priimtas privalomosios vakcinacijos nuo kiaulių gripo įstatymas.

ES vyriausybė pasveikino kiaulių gripo vakciną. Vokietija tada įsigijo 60 milijonų vakcinos dozių. Švedija, Austrija, Prancūzija ir Anglija įsigijo vakcinos visiems gyventojams, ir tada prasidėjo skiepai. Vokiečiai

pasirodė protingiausi - jie tiesiog atsisakė skiepų ir tik nedidelė dalis gyventojų buvo paskiepyta. Panagrinėkime kiaulių gripą:

Mirtingumas: 0,02%, o tai reiškia 2 mirtis 10 000 atvejų.

Praėjus daug mėnesių po vakcinacijos pasireiškė šalutinis vakcinos poveikis yra narkolepsija.

Narkolepsija yra miego ir budrumo ritmo sutrikimas ir ši liga neišgydoma. Pusė atvejų nustatyta vaikams ir paaugliams. Pamokų metu jie užmiega. Švedijoje paskiepyta daugiau nei 50% gyventojų ir dabar jie turi 2000 po vakcinacininių narkolepsijos atvejų.

Atsižvelgiant į tai, kad mirtingumas nuo kiaulių gripo buvo 0,02%, nebuvo prasmės skiepytis.

 

Įprastinių – konvekcinių (iki šiol naudotų) vakcinų sudėtis

 

Nuo 2009 m. kaip užsakė PSO kiekvienoje vakcinoje, yra imunostimuliatorių vadinamų adjuvantais. Imunostimuliatoriai yra labai pavojingi, jos didina kūno ląstelių citokininų (t.y. medžiagų, kurios sukelia uždegimą)  gamybą. Dėl to organizme padaugėja uždegiminių reakcijų.

Su vakcina įvesti imunostimuliatoriai lieka organizme keletą mėnesių ir jei tuo metu prasideda sezoninis gripas (arba kaip įvyko vasarį SARS-CoV-2 epidemija) dėl imunostimuliatorių uždegiminiai procesai organizme būna kelis kartus sustiprinti. Yra žinoma, kad T-limfocitai mažina citokininų mediatorių išsiskyrimą, taip sumažindami uždegiminius procesus organizme iki minimumo.. Imunostimuliatoriai slopina T-limfocitų aktyvumą. O būtent T-limfocitai yra pagrindinė imuninė apsauga nuo virusų ir ši apsauga naudojant imunostimuliatorius yra slopinama. Tai reiškia, kad kelis mėnesius ląstelių imunitetas išjungiamas arba susilpnėja dėl T-limfocitai užblokavimo.

Grįžkime į 1918 m. kai siautėjo ispaniškas gripas.

JAV buvo paskiepyta 4,1 mln. jaunų karių nuo vidurių šiltinės. Iš paskiepytų nuo 50 000 iki 100 000 mirė nuo ispaniško gripo. Milijonas paskiepytų žmonių susirgo gripu sunkiausia forma. Jie visi buvo jauni ir sveiki kariai.  Kyla klausimas kodėl? Vidurių šiltinės vakcinoje buvo didelis imunostimuliatorių

kiekis. Dėl jų imuninė sistema, įveikusi vidurių šiltinę, susilpnėjo ir atėjus ispaniškam gripui kariai mirė dėl slopinamo imuniteto po vakcinacijos. Esu pasirengęs atvirai diskusijai šiuo klausimu.

2020 m.Italija. Italijoje teisėsaugos lygmeniu privaloma vakcinacija nuo 10 ligų sukėlėjų kasmet. Privalomi skiepijimai buvo vykdomi nuo lapkričio iki vasario. Italijoje jaunų žmonių mirtingumas nuo COVID-19 buvo didžiausias pasaulyje. Spręskite patys.

 

Genų pagrindu sukurtos m-RNR vakcinos (naujos, iki šiol nenaudotos)

 

Tai labai pavojingos vakcinos. Jei viruso genas patenka į ląsteles ir prasideda viruso dauginimasis, tada ląstelė reprodukuoja visas viruso dalis įskaitant genetines atliekas-šiukšles, kurias ląstelė išmeta į ląstelės paviršių. Ir šios genetinės atliekos bus pažintos T-limfocitų. Prisiminkite apie kryžminį imunitetą koronavirusams ir, kad 85% gyventojų jau turi aktyvius T-limfocitus visoms koronaviro rūšims. T-limfocitai yra nuolat pasirengę rasti koronavirusu užkrėstas ląstelės ir jas sunaikinti.

Labai svarbi info (profesorius S. Bhakti)

Kadangi 85%  atvejų žmonės turi kryžminį imunitetą, dėl naujojo koronaviruso patekimo iš vakcinos, prasideda autoimunine reakcija organizme. Bus atpažintos visos ląstelės, į kurias su krauju patenka viruso genomas ir T limfocitų sunaikintos. Naikinamas ne tik virusas, bet bet visos ląstelės į kurias spės patekti virusas. Į kurių organų ląsteles pateks viruso genomas, niekas negali pasakyti ir kada šias ląsteles sunaikins  T-limfocitai - taip pat niekas negali pasakyti.

Bet tai įvyks, nes taip vyksta su natūralia infekcija. Ligos atveju mūšio lauku tampa nosiaryklės ir bronchų gleivinės. Vakcinos atveju - mūšio laukais taps organai, į kuriuos pateks genomas. Eksperimentinis kryžminio imuniteto koronavirusams įrodymas, žinomas nuo 2020m. birželio mėn., tačiau tai ignoruojama.

Išvada: Mes visada turime įvertinti vakcinų naudą ir žalą. Būtent:

1-      Veiksmingumas - apsauginis vakcinos poveikis ir veikimo trukmė.

2-      Saugumas - minimalus trumpalaikis ir šalutinis ilgalaikis (bent po 1-5 metų).

3-      Skiepijimo galimybė.

 

Skiepijimo galimybė

 

Saugos efektyvumas ir įgyvendinamumas turėtų būti visada patikrintas ir dokumentuotas.

Apie vakcinos pavojus ir naudą turėtų būti informuojami visi gyventojai, kurie patys turėtų priimt sprendimą: paskiepyti ar neskiepyti.

Kitu atveju tai yra genetiniai eksperimentai, vykdomi su žmoniją ir jie yra draudžiami visoje Žemėje. Prisiminkime apie imunostimuliatorius, kurių taip pat yra naujose Genų pagrindu sukurtos m-RNR vakcinose ir nepamirškime kryžminio imuniteto.

Šalutinis COVID-19 vakcinos poveikis paslėptas nuo mūsų.

 

 

Prof. biologas, mikrobiologas Clemens Arvey (Austrija), dalyvavęs tyrime

 

 

Ką žinote apie šias naujas vakcinas? Nieko. Ką mums sako žiniasklaida? Kad saugu ir efektyvu, bet realybė atrodo kitaip. Mes turime kovoti su vakcinom, keliančia pavojų sveikatai ir gyvybei. Jau gegužę

prasidėjo pirmieji bandymai su žmonėmis. Gegužę ikiklinikinių bandymų su primatais etapas buvo baigtas, bet nebuvo atlikta bandymų rezultatų analizė.

1. Vėliau tapo žinoma, kad beždžionės, kurios gavo vakciną, užkrėsdavo taip pat, kaip beždžionės be vakcinos, o tai rodo, kad vakcinos veiksmingumas yra mažas. Kiek ji yra skatina antikūnų gamybą - nėra žinoma.

2. Kitas šalutinis poveikis - pačios paskiepytos beždžionės tapo viruso platinimo šaltiniu.

 Wilhelmas Nelsheimas oficialiai paskelbė, kad ši vakcina neskatina pakankamo imuniteto vystymosi dėl iš COVID-19. Nepaisant to, buvo pradėti nedelsiant 1, 2 fazės klinikiniai tyrimai su žmonėmis. Ikiklinikinė fazė su beždžionėmis truko 1 mėnesį ir iš karto buvo pradėtos 1, 2 bandymo fazė ant žmonių.

Tarpinė vakcinos tyrimų rezultatų analizė žmonėms:

70% paskiepytų ( iš 1000 savanorių) labai skaudėjo galvą.

60% paskiepytų - raumenų mėšlungis ir raumenų skausmai visame kūne.

70% paskiepytų - pakilo temperatūrą iki 38 laipsnių.

18% paskiepytų - temperatūra pakilo virš 38 laipsnių.

Beveik visi skiepytieji skundėsi dėl impotencijos ir stipriaus uždegimo injekcijos vietoje.

 

4 savaites kraujo mėginiai buvo imami reguliariai, taigi:

46 proc. vakcinuotų, pastebėtas neutrofilų sumažėjimas (neutropenija).

Neutrofilai yra baltieji kraujo kūneliai, dalyvaujantys imuninės sistemos procesuose

apsauga nuo infekcinių ligų. Tai reiškia, kad imuninės sistemos apsauginės funkcijos sumažėjusios, susidūrus su kita infekcija.

4 savaitės po vakcinacijos stebėjimas buvo nutrauktas ir nežinoma, kiek laiko po vakcinacijos išlieka neutropenija. Tai ir viskas, ką mes žinome apie pirmuosius 2 bandymų su žmonėmis etapus.

Su šiais minimaliais rezultatais paskelbta 3 paskutinės klinikinės stadijos vakcinos bandytmai.

Rugpjūtį pagrindinis vakcinų gamintojas - „Astra-Zeneca“ koncernas, užsakius daugiau nei 2 milijardus vakcinų (Europai, JAV, Kanadai ir Indijai) oficialiai paskelbė, kad jis nusiima bet kokią atsakomybę už šalutinį COVID-19 vakcinos poveikį.

Trečiajame, paskutiniame bandymo etape vienam iš paskiepytų asmenų prasidėjo nugaros smegenų autoimuninė reakcija - skersinis mielitas, paprasčiau - nugaros smegenų uždegimas. Tai yra labai rimtas šalutinis poveikis ir aš kalbėjau balandžio mėnesį su profesoriumi Bhakti ir daugeliu kitų imunologų.

 Autoimuninė reakcija nėra atsitiktinumas it tai nėra pavienis atvejis. Tai yra laukiamas vakcinos šalutinis poveikis, tik mes nežinome, kada ir kokiame organe tai įvyks. Bet kai yra užstatasbet koks veiksmas „Astra-Zeneca“korporacijos  bus pateisinamas arba nutildytas.

Šių metų balandį Billas Gatesas pasiūlė teleskopinį metodą išbandyti vakciną ir šiam bandymo metodui „su entuziazmu“ pritarė visi politikai.

Politikų dėka 5–8 metų skiepų bandymai sumažėjo iki keli mėnesių. Ir bandymų rezultatai šokiruoja.

 

Išvada: Vakcina nėra veiksminga, saugi ar patikima.

Genais pagrįstos vakcinos: DNR vakcinos, mRNR vakcinos, virusinio vektoriaus vakcinos (rusiškos), esmė ta pati. Kodėl apie šalutinį šių naujų vakcinų poveikį nekalba žiniasklaida ar politikai? Mes girdime, kad vakcina yra saugi ir veiksminga. Kodėl po to, kai buvo nustatytas toks sunkus šalutinis poveikis, vakcina nebuvo išsiųsta peržiūra ir bandymai nebuvo sustabdyti? Apie tai niekas apskritai nieko nežino ir nekalba.

Gal mes nekalbame apie žmonių sveikatą ir jų apsaugą nuo užkrečiamos ligos? Ir ką tada mes kalbame?

 

 

 

 

Pabaigai rusų gydytojos, išvertusios šį straipsnį komentaras

 

Neatsitiktinai pradėjau versti šią informaciją. Aš esu gydytojas ir kiekvienas iš mūsų davė Hipokrato priesaiką. Kas tai? Tai gydytojo garbės kodeksas. Garbė yra iš žodžio sąžiningumas. Būkime sąžiningi sau ir pacientui ir tada nepakenksite. Svarbiausia paciento savijauta, o ne viršininkų ar politikų įsakymų vykdymas. Jūs nepakenksite, jei kiekvieną pacientą  gydysite individualiai, o ne pagal pateiktą schemą nežinomais vaistais. Labai paprastos taisyklės. Bet kažkodėl daugelis kolegų jas arba pamiršo, arba tiesiog ignoravo. Bet tada jūs nesate gydytojai – eksperimentatoriai, apsirengę baltais chalatais gaunantys subsidijas iš vaistų pramonė.

Ši informacija skirta visiems potencialiems pacientams, visiems gydytojams.

Pasaulyje pripažinti profesoriai, Nobelio premijos laureatai, dalyvave šiame eksperimente mums viską paaiškino, o dabar liko priimti sprendimą dėl skiepų, dėl testų,  dėl kaukių lauke ir pan.  

Ų, „Ateikime į protą“ – ir be simptomų žmonės „nebešios užkrato“, mažiau  nesertifikuotų testų, keisis statistika.

Cituoju iš PSO pareiškimo:

Pirmasia vakcinuotis gydytojai, medicinos personalas, pedagogai, mokytojai, policija, kariuomenė, karininkai.

Ši informacija skirta policijai ir Nacionalinei gvardijai. Nusirengus uniformą, mes nesiskiriame. Jjūs esate tokie patys kaip mes, jūsų žmonos ir vaikai yra tokie patys, kaip ir mes ir mūsų vaikai. Prisiminkime tai. Ši informacija skirta visiems! Nustokime vaidinti socialius vaidmenis.

Esame pirmiausia =mon4s, o ne statistiniai vienetai. Aš - žmogus, tu esi žmogus, o mes visi esame viena žmonių šeima. Ir visa mūsų šeima turi bėdų ir iš šios bėdos galime išsisukti padėdami vieni kitiems. Pažvelkime į savo brolius: vokiečius, austrus, prancūzus, anglus, šveicarus, italus, afrikiečius - esame viena žmonių šeima. Mylėkime vieni kitus, bendraukime ir BŪKIME SVEIKI ir LAIMINGI!

Komentarai

Log in or create a user account to comment.

Tags

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31